Chodskou noční hasičskou ligu budete moci letos sledovat na kabelové a internetové televizi Filmpro TV. Tam budou vysílány reportáže z každého kola této ligy. Filmpro TV se stala hlavním mediálním partnerem CHNHL.

Informace o TV Filmpro :

FILMpro vzniklo v roce 1998. V roce 2003 jsme začali vysílat informační program na kabelové TV ve Vrhavči. Poté i v Klatovech. Od konce roku 2012 máme jako 5. soukromá televize v celé ČR licenci na „živé“ internetové vysílání.

Na vlastním televizním programu FILMpro, který je šířen na kabelových TV na Klatovsku a v internetovém vysílání, zprostředkováváme divákům to nejzajímavější, co se v regionu událo. Vyrábíme několik vlastních pořadů.


Kde nás můžete sledovat

Kabelové TV

 

Náš program je šířen zdarma!

Internetové vysílání

Vysílání není zpoplatněno a sledovat ho můžete kdekoliv a bez omezení.

 

Sledování TV v telefonu

Pro sledování televizního vysílání přímo ve vašem mobilu s operačním systémem Android máme vyzkoušený prohlížeč Dolphin. Ten je ke stažení zcela ZDARMA.

V případě, že jsem na místě, kde se můžete připojit na Wi-Fi síť nebo kde je dostatečný signál mobilního telefonu s internetem můžete sledovat aktuální vysílání televize FILMpro.

Pro případ slabšího signálu máme přiravené vysílání v nižším rozlišení. Stačí kliknout sem(máme vyzkoušené – doporučujeme přehrávač MX Player):

Please follow and like us:
Kategorie: CHNHL